Vandaag is het de 'Dag van de Jeugdbeweging' en zetten we iedereen in de bloemetjes die zich inzet om onze verenigingen draaiende te houden. In Aalter gebeurde dit aan de hand van een gratis ontbijt in het jeugdcentrum Kadans, in bijzijn van onze schepen van Jeugd Mathias Van de Walle

Aan alle leden van jeugdbewegingen: Geniet er allemaal van want vandaag is zonder twijfel jullie dag! Dank aan iedereen die zich wekelijks inzet voor het plezier van honderden kinderen en jongeren in onze gemeente. 

  • Jeugd
  • CD&V in Beweging

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookies Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.