Martine Bergez

Lid Bijzonder Comité Sociale Dienst

    Raadslid van 9 februari 2001 tot en met 2 januari 2019.
    Schepen van 23 februari 2006 tot en met 2 januari 2019.
    Lid van het bijzonder comité sociale dienst vanaf 1 april 2019